Backlink Paketleri Zararlı Mı

Backlink paketleri zararlı mı? Backlink paketleri, farklı özelliğe sahip sitelerin bir araya gelmesi ile oluşturulan paketlerdir. Bu paketler yanlış kişiler tarafından oluşturulduğunda son derece zararlı olabilir. Özellikle kodlamasında ve içeriğinde yoğun hatalar bulunan siteler üzerinden elde edilecek linklerin somut bir yararı olmamaktadır. Yarardan ziyade bu tür çalışmalar uzun vadede sitenizin spam değerlerini yükselterek Google tarafından cezalandırılmanıza neden olabilir. Backlinkim.com olarak paketlerimizde yer alan siteler, dünyanın en iyi ölçüm araçlarından bir tanesi aracılığıyla tek tek kontrol edilmiştir. Bu bağlamda müşterilerimiz için sitelerine fayda sağlayacak ve istemiş oldukları anahtar kelimelerde kendilerini daha üst sıralara getirecek, fayda sağlayıcı çalışmalar yapılmaktadır.

Backlink Paketleri Zararlı Mı?

Backlink, bir sitenin gelişimi için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Kaliteli backlink çalışması bulunan siteler, aynı kriterlere sahip backlink çalışması bulunmayan sitelere oranla daha üst sıralarda yer almaktadır. Bir sitenin ana ve yan bütün anahtar kelimelerinde üst sıralara gelebilmesi adına backlink çalışmalarının önemi son derece büyüktür. Fakat sektörümüze yönelik bazı bilgi sahibi olmayan kişi ya da kişiler aracılığıyla yapılan çalışmalar bu paketleri zararlı hale getirebilir. Şayet amacınız doğru bir şekilde bu çalışmalardan yararlanmak ise sadece ama sadece işini doğru bir şekilde yapacağını düşündüğünüz kişiler ile anlaşma sağlamanızı tavsiye ederiz. Binlerce sitenin bir arada bulunduğu, program ya da illegal yöntemler kullanılarak elde edilen çalışmalardan uzak durmanızı öneririz. Şayet daha önce farklı kişilere yaptırmış olduğunuz çalışmalarla ilgili zarar gördüyseniz spam linkler nasıl engellenir yazımıza göz atabilirsiniz.

Backlinkim.com Olarak Neler Yapıyoruz?

Backlinkim.com olarak doğru backlink kaynakları ile sitenizi Google kurallarına uygun olarak besliyoruz. Sitenizi tanıtıcı özgün makale ve görseller oluşturuyoruz. Güncel haber sitemiz, diğer sitelerimiz de dahil olmak üzere çok sayıda kaliteli site üzerinden faydasını uzun yıllar boyunca göreceğiniz etkili bir çalışma gerçekleştiriyoruz. İşlemleriniz tamamlandığında bu çalışmaların raporunu tarafınıza ayrıntılı olarak iletiyoruz. Çalışmalarımız ince elenip, sık dokunarak gerçekleşmektedir. Tüm işlemler manuel olarak gerçekleşir. Şayet amacınız istemiş olduğunuz anahtar kelimelerde daha üst sıralara gelmek ise internet sitemizin alt kısmında yer alan iletişim numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Backlink paketleri zararlı mı? Sorunuza yönelik olarak doğru bir cevabı sizler için sunmaya çalıştık.

Önceki İçerik Önceki İçerik
Sonraki İçerik Sonraki İçerik

4 Comments

 • seslichat

  19 Nisan 2020 - 20:44

  Merhaba ben siteme backlink almak istiyorum sizce problem olurmu seslichat sesli sohbet kelimesinde ilerlemek istiyorum

  • backlinkim

   21 Nisan 2020 - 22:05

   Merhabalar.

   Google kurallarına uygun bir şekilde çalıştığımız için herhangi bir sorun olmayacaktır. Zarar teşkil edebilecek şekilde çalışmıyoruz.

 • Şifresiz Takipçi

  11 Temmuz 2020 - 23:57

  Merhabalar şifresiz takipçi kelimesinde ilk sıralara çıkmak için neler yapmam gerekir

  • backlinkim

   17 Temmuz 2020 - 13:44

   Merhaba Can bey;

   İletişim kısmından bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum yaz

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?