WordPress En Hızlı Önbelleği Yapılandırma

WordPress En Hızlı Önbelleği Yapılandırma

WordPress en hızlı önbelleği yapılandırma, sitesinin daha hızlı şekilde açılmasını isteyen kişiler tarafından aratılan bir konu. WP Fastest Cache eklentisi, verimli ve hızlı oluşturulmuş HTML sayfalarını sonraki ziyaretçilere sunarak kullanıcıların web sayfalarının sayfa yükleme hızını artırmalarına olanak tanıyan kullanışlı bir WordPress eklentisidir. Bu eklenti iki büyük avantaj sağlar. Birincisi, uzun bir bekleyişin ardından, ziyaretçilerin sabırsız olduğu ve sık sık bir sayfadan diğerine sıçradığı HTML web sayfalarını, sonraki ziyaretçilere hızlı bir şekilde sunmaktır. İkinci avantaj, sayfa yenileme süresini azaltmak ve sonuç olarak sayfa görüntülemelerini artırmaktır. Her iki avantaj da sayfa trafiğinizde önemli artışlar sağlayabilir.

WordPress En Hızlı Önbelleği Yapılandırma

WP Fastest Cache eklentisi, iyi bir wp cache eklentisidir. Kendi web sitenizdeki tüm statik HTML dosyalarını basitçe tanımlar, bunları kısa bir liste halinde sınıflandırır ve daha sonra daha hızlı yüklenmelerini sağlar. Bu statik HTML dosyaları tanımlandıktan sonra, mümkün olan en kısa sürede konumlandırılır ve yüklenir, bu da sonraki ziyaretlerin daha hızlı yüklenmesini sağlar. Bu süreç, Google sayfa sonuçlarını CDN tarzında sundukları için Google’ın çalışma şekline çok benzer. Google, sonuçlarını CDN ağlarındaki web sitelerine iletirken de aynı tekniği kullanır.

Wp Fastest Cache

WP Fastest Cache yapılandırmanın son adımı, veritabanınızdaki tüm eski verileri temizlemek için bir üçüncü taraf yardımcı programı kullanmayı içerir. Çevrimiçi olarak kullanılabilen bir dizi bu tür yardımcı programlar vardır. Böyle bir yardımcı program, veri tabanınızdaki tüm eski verileri hızlı bir şekilde temizlemek için basit bir ara yüz sağlayan eklentilerdir.

WordPress en hızlı önbelleği yapılandırma konusunda sizlere detaylı bilgi vermeye çalıştık. Eklentiyi alt kısımda bulunan bağlantı aracılığıyla indirebilirsiniz.

https://tr.wordpress.org/plugins/wp-fastest-cache/

Önceki İçerik Önceki İçerik
Sonraki İçerik Sonraki İçerik

Yorum yaz

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?